aneb

Jak nás hodnotí naši studenti

Pavel

Student, CZ

Líbilo se mi praktické pojetí výuky - ideální praktická forma pro zkoušky na ÚCL - a zajímavé doplňování osobních zkušeností v dopravním létání. Prezentace byly skvělé, didaktické. Velká pochvala instruktorovi za důslednost na každého studenta při výpočtech. Honzovu výuku doporučuji všem, kteří se chtějí po praktické stránce připravit na zkoušky a chybí jim z učebnic jasné logické vysvětlení výpočetních postupů a využití v praxi. Ušetří tím hodně času.
František

Student, CZ

Kurz obecné a radionavigace určitě předčil má očekávání. Pochopil jsem díky němu nejen jednotlivé části, ale i potřebné souvislosti mezi danou problematikou a to, si myslím, že je nejcennější. Jediné, co si nedovedu představit je, že by to učil někdo jiný než Honza. Myslím, že má talent látku vysvětlit a podat tak pochopitelně a lidsky.
Ondrej

Student, Slovensko

Páčilo sa mi interaktívne vedenie kurzu, zapajanie studentov, atmosfera počas výuky, príklady z praxe a praktické rady. Nie len teoretické memorovanie, ale aj prínos človeka z praxe. Interaktivita bola velkym prínosom - možnosť vyskúšat si rozne cvičenia bola super. Tento štyl výuky ako aj vyučujúci, bol výborný a prínosný. Rozhodne prekonal moje očakávania.
Nasser

Student, Algeria

The instructor was amazing. Someone who really knows what he is presenting about. Very helpful and kind in answering all our questions and making sure all of us understand the topic. Very good command in English as well. Shoutout to Captain Jan.
Daniel

Student, CZ

Původně jsem se online výuky docela obával. Myslel jsem, že to bude jen nudná online prezentace a zbytečně strávený čas, ale byl jsem příjemně překvapen. Líbilo se mi velké množství početních příkladů a příkladů na určování polohy letadla. Bylo vidět, že tomu instruktor rozumí a že to jen nečte ze slidů. Líbilo se mi také, že nás do počítání zapojoval a mohli jsme si sami příklad spočítat a případně udělat chybu, které se snad do budoucna vyvarujeme. Také se mi líbily historky z jeho pilotního života.
Farhan

Student, Malaysia

I liked the crazy calculations. The course design is challenging and I loved it - it was very useful. Your teaching was the best. You made Gen Nav look easy.
Hazman

Student, Malaysia

The course was very informative and relevant to the navigation subjects. I liked the presentations simply because there was variation... a good mix between slides with words and slides with pictures. The course was undoubtedly useful to me and my friends. It definitely helped me.
Jaroslav

Student, CZ

Musím poděkovat za skvěle pojatý kurz! Jako člověk, který se také občas živí mluveným slovem, musím konstatovat, že tak by výuka měla vypadat! Přednášky z radionavigace byly naprosto skvělé!
Faris

Student, Malaysia

I liked the way of teaching - simple and easy to understand. The course was very helpful and exceeded my expectations. Thank you, Jan!
Lucie

Studentka, CZ

Online výuka byla super. Nečekala jsem, že online to bude o tolik lepší než v reálu. Jen chci říct velký díky! Všechny příklady mám poznamenaný a už teď vím, že ke zkouškám mi to hodně pomůže.