PRO KOHO JSOU KURZY URČENY?

  • Pro vás, kterým se v leteckých školách nevěnovali tak, jak byste potřebovali
  • Pro vás, kterým nebyly věci dostatečně vysvětleny
  • Pro vás, kterým výuka na učebně v letecké škole nestačila nebo nevyhovovala
  • Pro vás, kteří si chcete problematiku procvičit
  • Pro vás, kteří tomu zatím prostě nerozumíte
  • Pro vás, kteří si to s námi chcete (třeba před zkouškami na ÚCL) procvičit
  • Pro vás, které nebaví jen ležet o samotě v učebnicích a chcete praktickou výuku s lektorem
  • A dokonce i pro vás, kteří kvůli konverzi licence z EASA na FAA apod. musíte absolvovat zkoušky ATPL znovu, ale už jste leccos pozapomněli

JAKÉ JSOU VSTUPNÍ POŽADAVKY?

Žádné nejsou, pouze musíte být vlastníkem e-mailového účtu, na jehož adresu zašleme pozvánku k výuce, a mít zařízení (iPad nebo PC) připojené k internetu, schopné přenášet zvuk i obraz – abychom se vzájemně viděli a mohli spolu komunikovat a abyste viděli streamované prezentace. Samozřejmě musíte mít adekvátně kvalitní připojení – pokud však jste zvyklí na vašem připojení sledovat videa kupříkladu na youtube, neměli byste mít s přenosem skrze Google Meet žádné potíže. Doporučujeme mít již z daného předmětu něco nastudováno, abyste se ve výuce chytali (nezapomeňte, že je každý kurz koncipován jako „refresh“ / „doučko“), ale nemusíte se bát, stejně to všechno projdeme raději od začátku 🙂

JE MOŽNÉ SI PREZENTACE ZAKOUPIT?

Ne. Použité prezentace nedáváme k dispozici, ani je nenabízíme k prodeji.

MOHU SI BĚHEM STREAMOVÁNÍ DĚLAT PRINT SCREENY Z VAŠICH PREZENTACÍ NEBO FOTIT?

Použité prezentace jsou duševním vlastnictvím jejich autorů, tudíž je přísně zakázáno pořizovat během streamování jakékoliv fotografie či printscreeny. Porušení tohoto zákazu je považováno za ilegální jednání a může být postihováno v souladu se Zákonem č.121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

POSKYTUJETE E-MAILOVÉ KONZULTACE?

V rámci našich služeb neposkytujeme e-mailové konzultace.

DOSTANU OD VÁS ZA ABSOLVOVÁNÍ KURZU NĚJAKÝ CERTIFIKÁT?

NEJSME ATO, NEVYDÁVÁME ŽÁDNÉ CERTIFIKÁTY, KURZY NEMAJÍ ŽÁDNOU AKREDITACI EASA, ÚCL ANI MŠMT a nenahrazují výuku ve schválených výcvikových organizacích poskytujících výcvik ATPL teorie. Jedná se o placenou soukromou výuku “doučovací” či “refresh” povahy, online formou skrze aplikaci Google Meet.

CO PRO VÝUKU POUŽÍVÁTE?

Google Meet – vymoženost společnosti Google, díky níž se navzájem vidíme (pokud máte ve vašem zařízení kamerku) i slyšíme a skrze niž vám streamujeme prezentace; jedná se v podstatě o obdobu Skypu.

MUSÍM MÍT E-MAIL NA GOOGLU, ABYCH SE MOHL/A ÚČASTNIT KURZU?

No stress – pokud nemáte e-mail na Google, nevadí to, fungovat vám to bude. Důležité pro uskutečnění kurzu je, že tam ten e-mail máme my 🙂

ZAPLATIL/A JSEM SI KURZ, JEHOŽ KAPACITA SE NENAPLNILA. CO BUDE DÁL?

V takovém případě Vám v souladu s VOP nabídneme další termín, vrácení peněz nebo přechod do individuálního kurzu s doplacením rozdílu ceny.

PROČ NENABÍZÍTE VÝUKU VŠECH ATPL PŘEDMĚTŮ?

Jak už jste patrně zjistili, teorie ATPL je poměrně hutné a rozsáhlé učivo. Pro účely zkoušek si musíte zapamatovat spoustu dat, která z vás nedělají budoucí dopravní piloty, ale spíše telefonní seznamy. My se zde chceme zaměřovat na výběr předmětů, s jejichž výukou jednak máme mnohaleté zkušenosti a u nichž není možné zkoušku absolvovat pouze tím, že si odpovědi na otázky zapamatujeme – musíme to totiž pochopit. Zrovna tak vás nehodláme nudit něčím, co si můžete sami přečíst a de facto stačí si to zapamatovat. Nemá cenu vám kupříkladu vykládat, že kolem země běhá tolik a tolik družic GPS v tolika a tolika oběžných drahách, v takové či onaké vzdálenosti od Země… Na to nás nepotřebujete, to si zvládnete přečíst a zapamatovat sami 🙂 Proto jsme se rozhodli pouze pro konkrétní předměty, v nichž jsme udělali specifický výběr látky, kterou s vámi v kurzu probereme. Nemáme rádi monologickou výuku, kde bychom několik hodin žvanili jen my. Máme rádi výuku interaktivní, do níž se zapojíte jako ten nejpodstatnější článek – výuka je pro vás!

JAK VÝUKA PROBÍHÁ?

Výuka probíhá online interaktivní formou. Díky aplikaci Google Meet s vámi po dobu výuky budeme moci sdílet naše vymazlené prezentace a projdeme s vámi nejproblematičtější i nejpraktičtější úkoly a příklady, s nimiž se můžete v reálném životě i u zkoušek ATPL setkat. Nečekejte monologický několikahodinový výklad – pokud si náš kurz zakoupíte, budete s námi aktivně makat 🙂 Na oddych a zároveň zvýšení názornosti vám budeme pouštět i rozličná videa či audionahrávky (podle zaměření předmětu). Výuka vás totiž musí bavit – jedině tak může být efektivní!

PROČ JE U DÉLKY KURZŮ HODINOVÁ DOTACE UVEDENA JAKO „CCA“?

Je to jednoduché – kdyby byla výuka zaměřená jako obyčejná přednáška, kde si spočítáme, jak dlouho mluvíme, mohli bychom s jistotou říct „Je to výuka na 8 hodin.“. Nicméně naše kurzy jsou interaktivní, tedy koncipovány tak, abyste byli zapojení do výuky – tím pádem je jasné, že každému trvají různé úkoly různě dlouho a také délka společného procvičování je závislá na množství studentů v kurzu – těch může být 3 až 10 a ne všichni jsou stejně rychlí – někomu trvají příklady a cvičení déle, někomu kratší dobu. Zažili jsme mnoho vyučování, kde jsme značně přetáhli hodinovou dotaci, protože se studenti hodně ptali, a také kurzy, kde se nikdo na nic moc neptal, a my skončili i o hodinu dříve. Máme však již nějakou zkušenost a na jejím základě jsme stanovili onu přibližnou plánovanou délku jednotlivých kurzů.

JE NĚJAK OMEZEN POČET STUDENTŮ V KURZECH?

Ano, a to následovně:
o Minimum: 3 studenti
o Maximum: 10 studentů

DOSTAL/A JSEM POZVÁNKU DO E-MAILU, ALE NEJDE MI SE PŘIPOJIT. CO MÁM DĚLAT?

V případě technických potíží na vaší straně, ústících v nemožnost se připojit k zakoupenému kurzu, nás neprodleně kontaktujte (nejpozději do 15 minut po začátku kurzu) se sdělením, že tuto potíž máte a společně najdeme řešení, co dál; pokud se nám ale v daném termínu neozvete, částka uhrazená za kurz propadne.

CO KDYŽ JSEM NA KURZ ZAPOMNĚL/A A NEPŘIPOJIL/A JSEM SE?

V případě, že se k objednanému kurzu připojíte později nebo se vůbec nepřipojíte, částka uhrazená za kurz je nevratná, resp. propadá.

CO KDYŽ Z NĚJAKÉHO DŮVODU KURZ ZRUŠÍTE?

V případě nemoci lektora nebo technických potíží na naší straně, ústících v nemožnost proběhnutí kurzu, budeme postupovat stejně jako v případě nenaplnění kurzu minimálním počtem studentů: tzn. navrhneme vám jiný termín, individuální kurz nebo vám peníze obratem zašleme zpět.

KDE NAJDU VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY A PODMÍNKY GDPR?

Na tomto odkazu. V případě zakoupení kurzu je pak budete mít ještě před nákupem k nahlédnutí. Jejich odsouhlasení je k realizaci nákupu nezbytné  – jako v každém e-shopu 🙂

JAK SE KURZY OTEVÍRAJÍ?

Protože jsme aktivně létajícími dopravními piloty, podléhají data konání kurzů plánu našich letů. Kurzy tak otevíráme každý měsíc různě, avšak s minimálně dvoutýdenním předstihem před datem konání. Aktuální přehled otevřených kurzů naleznete na těchto stránkách na této stránce nebo v sekci „KURZY“. Jakmile bude kapacita kurzu naplněna, nebude již daný termín v nabídce.

JAK SI KURZ(Y) ZAKOUPÍM?

Jednoduše – v hlavním menu kliknete na “KURZY” a vyberete si kurz, který vás zajímá. Na další stránce si pak vyberete z vypsaných termínů a dále již pokračujete jako v klasickém e-shopu. Upozorňujeme pouze, že platba je možná pouze skrze platební bránu PayPal, v ojedinělých případech pak po osobní domluvě i převodem (v takovém případě nás ale dopředu kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailem na info@teachmeatpl.cz a domluvíme se na detailech). Po uhrazení kurzu vám na uvedený e-mail odešleme fakturu a welcome e-mail s potřebnými informacemi.

DO KDY SI MOHU KURZ ZAKOUPIT?

Do kurzu se lze přihlásit nejpozději 24 hodin před jeho zahájením, poté bude kurz uzavřen.

JAK SE KURZ ZAHAJUJE?

Přibližně 10 – 15 minut před plánovaným zahájením kurzu obdržíte na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v objednávce, pozvánku od Google Meet. Na pozvánku kliknete a připojíte se ke kurzu, to je vše 🙂

KAM MOHU PSÁT PŘÍPADNÉ DOTAZY?

S jakýmikoliv dotazy se na nás můžete obracet skrze kontaktní formulář nahoře na této stránce nebo na e-mail info@teachmeatpl.cz.

V PŘÍPADĚ, ŽE KURZ ZRUŠÍM, JAKÉ JSOU STORNO PODMÍNKY?

Storno se řídí počtem dnů (hodin) mezi plánovaným zahájením kurzu a zrušením kurzu ze strany Kupujícího:

Méně než 24 hodin: 100% ceny kurzu
Mezi 1 a 3 dny: 75% ceny kurzu
Mezi 4 a 7 dny: 50% ceny kurzu
Mezi 8 a 10 dny: 25% ceny kurzu
Nad 10 dnů: Bez penále

  • Zrušení výcviku je nutné oznámit e-mailem, počet dnů se počítá od data a času doručení e-mailu.

JSOU CENY KONEČNÉ?

Ano. Nejsme plátci DPH, tudíž ceny jsou konečné.

MOHU NĚKAM ZASLAT ZPĚTNOU VAZBU?

Po každém kurzu vám s dovolením zašleme stručný anonymní dotazníček, kde budeme rádi, když ohodnotíte srozumitelnost, míru interaktivity, praktičnost, přínosnost kurzu aj. a povíte nám, zda vám kurz pomohl. Oceníme i jakékoliv vzkazy, zda jsme splnili vaše očekávání, zda vám v kurzu něco chybělo, vaše připomínky, poděkování, celkové hodnocení. Vážíme si jakékoliv zpětné vazby.

KDO VÝUKU POVEDE?

Pokud vás zajímá, kdo vás bude učit, klikněte sem.